شماره : 254
24 / 7 / 1400 - 15:04

افزایش آمار بیماران بستری‌ در کرمانشاه نگران کننده است

استاندار کرمانشاه درباره احتمال ورود کرمانشاه به پیک ششم هشدار داد و گفت: از دیروز تعداد بستری‌های کرونایی در کرمانشاه روندی رو به افزایش داشته که علت اصلی آن بی توجهی به رعایت پروتکل‌ها است.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور و به صورت ارتباط تصویری با استانداران برگزار شد؛ اظهار کرد: متاسفانه کرمانشاه از لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی جزو سه استان آخر کشور است و این هزینه های زیادی را برای استان در پی خواهد داشت.

وی افزود: تاکنون از جامعه هدف ما ۶۸ درصد دوز اول و ۴۲ درصد دوز دوم را تزریق کرده اند که میانگین ۵۵ درصد است و اگر می‌خواهیم به یک جامعه ایمن برسیم این میزان میانگین باید به۸۰ درصد برسد.

وی ادامه داد: ممکن است ابهاماتی در فضای مجازی و دیگر جاها پیرامون واکسیناسیون مطرح شود که از رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می خواهیم در قالب برگزاری میزگردهایی در صدا و سیما این ابهامات را برطرف کنند.

مدیر ارشد استان در مورد بازگشایی حضوری مدارس هم گفت: حدود ۵۷ درصد از دانش آموزان دوز اول زده اند و باید دوز دوم را تزریق کنند تا برای برگزاری حضوری کلاس ها مشکلی نداشته باشد.

وی عنوان کرد: همچنین استمهال وام های کارآفرینان حوزه صنعت گردشگری تا پایان سال تمدید شد و موضوع مالیات آن ها نیز تا پایان آذرماه تمدید شد.

استاندار در مورد ساعات کاری و شیفت بندی کارکنان در ادارات گفت: رئیس سازمان امور استخدامی به زودی طی بخشنامه ای، وضعیت کار ادارات را مشخص می‌کند.

انتهای پیام/

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 254 | زمان انتشار: شنبه 24 مهر 1400 ساعت 15:04:35
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 251
24 / 7 / 1400 - 14:36

اتاق بازرگانی کرمانشاه به عنوان اتاق فعال فدراسیون‌ جهانی معرفی شد

فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی، اتاق‌ بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه را به عنوان یکی از اتاق‌های فعال ماه سپتامبر معرفی کرد.؛

به گزارش ارتباط کرمانشاه، فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی از زمان راه‌اندازی بستر ارتباطی خود، هر ماه اتاق‌های برتر و فعال در بین اتاق‌های بازرگانی سراسر جهان را معرفی می‌کند و بر اساس آخرین ارزیابی های خود اتاق های بازرگانی کرمانشاه و شیراز را به عنوان اتاق های بازرگانی فعال در ماه سپتامبر معرفی کرده است.

پیش از این، اتاق‌های بازرگانی خرم‌آباد، تهران و شیراز به واسطه حضور فعالانه و پویای این اتاق‌ها در بستر ارتباطی، به عنوان اتاق ماه‌های جولای و اوت فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی (WCF) ICC برگزیده شدند.

طبق اعلام کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، کسب عنوان اتاق ماه توسط اتاق‌ های بازرگانی ایران در میان اتاق‌های بازرگانی سراسر جهان، آن هم در طول ٩ ماه از آغاز فعالیت این بستر ارتباطی، موفقیتی بزرگ و قابل قدردانی است.

بر اساس آنچه روابط عمومی اتاق بازرگانی کرمانشاه اعلام کرده است،‌این انتخاب بواسطه فعالیت مناسب اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کرمانشاه در زمینه به اشتراک گذاری به موقع و مناسب اخبار، رویدادهای مختلف، فعالیت‌های اقتصادی و آموزشی و اخبار جلسات شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی صورت گرفته است.

به گزارش ایرنا، اتاق بازرگانی بین‌المللی نهاد متشکل ۲ هزار ۸۷۰ اتاق بازرگانی در سراسر جهان است که در پاریس استقرار و در بیش از ۱۰۸ کشور دنیا از جمله ایران از کمیته های فعال دارد.

«کیوان کاشفی» رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه در این رابطه گفت: انتخاب اتاق کرمانشاه به عنوان اتاق فعال ماه سپتامبر آن هم در شرایط کنونی اقتصادی ایران و مشکلاتی که بیماری کرونا برای کشور ایجاد کرده، موفقیت بزرگ و ارزشمند محسوب شده و باعث سربلندی بخش خصوصی است.

انتهای پیام/

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 251 | زمان انتشار: ساعت 14:36:45
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 227
20 / 7 / 1400 - 20:16

محوطه تاریخی و فرهنگی بیستون

محوطه تاریخی و فرهنگی بیستون در دامنه کوه بیستون در شهر بیستون و در کنار راه باستانی و کهن کرمانشاه به همدان جای گرفته‌است. تاکنون ۲۸ اثر از آثار تاریخی کوه بیستون در فهرست آثار ملی ایران و ۱۳ اثر همراه سنگ‌نبشته بیستون در ۸ ژوئیه ۲۰۰۵ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسیده‌اند.؛

به گزارش ارتباط کرمانشاه، محوطه تاریخی و فرهنگی بیستون (که با نام محوطه بیستون در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است) یک سایت تاریخی و باستان‌شناسی مربوط به دوره‌های گوناگون تاریخی پیش از اسلام، پس از اسلام و همچنین دوره پیشاتاریخی است.

محوطه تاریخی و فرهنگی بیستون در دامنه کوه بیستون در شهر بیستون و در کنار راه باستانی و کهن کرمانشاه به همدان جای گرفته‌است. این مجموعه تاریخی و فرهنگی در تاریخ ۷ مهر ۱۳۸۱ با شمارهٔ ثبت ۶۴۶۳ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

تاکنون ۲۸ اثر از آثار تاریخی کوه بیستون در فهرست آثار ملی ایران و ۱۳ اثر همراه سنگ‌نبشته بیستون در ۸ ژوئیه ۲۰۰۵ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسیده‌اند.

مهمترین اثر محوطه تاریخی بیستون، سنگ‌نوشته بیستون است که بزرگ‌ترین سنگ‌نبشتهٔ جهان، نخستین متن شناخته شدهٔ ایرانی و از آثار دودمان هخامنشیان (۵۲۰ پ. م) بوده که در شهر بیستون از توابع شهرستان هرسین در سی کیلومتری شهر کرمانشاه بر دامنه کوه بیستون واقع است.

 

 

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 227 | زمان انتشار: سه‌شنبه 20 مهر 1400 ساعت 20:16:49
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 212
20 / 7 / 1400 - 15:51

6 هزار تن عسل در کرمانشاه تولید می‌شود

به گزارش ارتباط کرمانشاه، نوربخش حاتمی تعداد کلنی‌های زنبور عسل استان کرمانشاه را بیش از ۴۴۳ هزار اعلام کرد و گفت: این احتمال وجود دارد که به دلیل خشکسالی حادث شده و مشکلات مرتبط با آبرسانی به کندوها روند تولید عسل در استان تحت تاثیر قرار گیرد و با افت روبه رو شود. وی در

به گزارش ارتباط کرمانشاه، نوربخش حاتمی تعداد کلنی‌های زنبور عسل استان کرمانشاه را بیش از ۴۴۳ هزار اعلام کرد و گفت: این احتمال وجود دارد که به دلیل خشکسالی حادث شده و مشکلات مرتبط با آبرسانی به کندوها روند تولید عسل در استان تحت تاثیر قرار گیرد و با افت روبه رو شود.

وی در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به اینکه سال گذشته پنج هزار و ۷۲۰ تن عسل در استان کرمانشاه تولید شد، ادامه داد: شهرستان‌های صحنه و کنگاور قطب‌های تولید عسل در استان کرمانشاه هستند هرچند در همه شهرستان‌ها تولید عسل داریم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی اشاره‌ای هم به مرغوبیت بالای عسل تولیدی در استان کرمانشاه به دلیل برخورداری استان از باغات میوه فراوان داشت و گفت: عسل تولیدی در استان جزو عسل های مرغوب به شمار می رود.

حاتمی در ادامه با اشاره به لغو عملیات سرشماری زنبورستان‌های استان در سال جاری به منظـور جلـوگیری از شیوع کرونا برای دومین سال متوالی، گفت: به دلیل شیوع کرونا و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از وقوع مخاطرات احتمالی ناشی از تردد عوامل سرشماری در زنبورستان‌ها، عملیات سرشماری زنبورستان‌ها مهرماه امسال هم مثل سال گذشته انجام نمی‌شود.

وی یادآور شد: سنوات گذشته در مهر ماه کار سرشماری زنبورستان‌ها در استان به مدت ۲ هفته همزمان با سراسر کشور انجام می‌شد، اما امسال و سال گذشته سرشماری زنبورستان ها بدون حضور ناظران و با اعلام خود زنبورداران انجام می شود.

کرمانشاه قطب کشاورزی غرب کشور

در استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه حدود ۱۲۵ هزار بهره بردار در بخش کشاورزی مشغول فعالیت هستند. کرمانشاه با بیش از ۹۵۰ هزار هکتار زمین کشاورزی و تولید سالانه چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی، دامی و باغی یکی از قطب های کشاورزی کشور است.

در استان کرمانشاه چهار میلیون و ۶۵۰ واحد دامی و بیش از یک هزار و ۳۳۳ واحد دامپروری صنعتی شامل ۷۰۰ واحد مرغداری گوشتی صنعتی، ۱۷۶ واحد گاوداری شیری، ۱۸۱ واحد پرواربندی گوساله و ۲۱۹ واحد پرواربندی بره فعال است.

در این استان همچنین ۲۴ واحد مرغداری تخمگذار، ۱۳ واحد پرورش بوقلمون صنعتی، ۹ واحد مرغ مادر گوشتی، چهار واحد جوجه کشی، ۲ واحد مرکز پرندگان زینتی، پنج واحد پرورش شترمرغ و بیش از ۳۰۹ هزار کلنی زنبور عسل و سایر واحدهای بخش روستایی و عشایری وجود دارد.

در کرمانشاه سالانه بیش از ۴۵۱ هزار تن انواع محصولات دامی شامل ۳۳۶ هزار تن شیرخام، ۳۶ هزار و ۳۰۰ تن گوشت قرمز، ۶۳ هزار و ۸۰۰ تن گوشت طیور، ۱۱ هزار و ۱۰۰ تن تخم مرغ و چهار هزار و ۸۳ تن عسل تولید می شود.

انتهای پیام/

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 212 | زمان انتشار: ساعت 15:51:18
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 206
20 / 7 / 1400 - 14:51

گره‌های ترافیکی کرمانشاه با راه اندازی سه معبر جدید برطرف می‌شود

به گزارش ارتباط کرمانشاه، امیر رحیمی درخصوص رفع سه گره ترافیکی شهر کرمانشاه اظهار داشت: یکی از این گره های ترافیکی مربوط به حرکت خودرویی از میدان فردوسی به سمت خیابان سراب قنبر، بلوار خلیج فارس و بلوار مروارید است که در ورودی میدان فردوسی ایجاد ترافیک می شود. وی با بیان اینکه برای رفع این

به گزارش ارتباط کرمانشاه، امیر رحیمی درخصوص رفع سه گره ترافیکی شهر کرمانشاه اظهار داشت: یکی از این گره های ترافیکی مربوط به حرکت خودرویی از میدان فردوسی به سمت خیابان سراب قنبر، بلوار خلیج فارس و بلوار مروارید است که در ورودی میدان فردوسی ایجاد ترافیک می شود.

وی با بیان اینکه برای رفع این گره ترافیکی ایجاد یک معبر در شهرک صادقیه به سمت سراب قنبر به طول ۱۸۰ متر و عرض ۲۰ متر در دستور کار قرار گرفته، گفت: زیرسازی و جدول گذاری این معبر جدید انجام شده و طی هفته جاری آسفالت خواهد شد و تا یک ماه آینده به بهره‌برداری کامل می رسد.

رحیمی افزود: پل اتصالی محله صادقیه به سراب قنبر که سابقا به دلیل انسداد عبور رواناب های سطحی تخریب شده بود، مجددا ساخته شده و استحکام لازم برای عبور خودرو را دارد.

رفع گره ترافیک میدان فاطمی با ساخت یک معبر جدید

سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: یکی دیگر از گره های ترافیکی شهر کرمانشاه میدان فاطمی است که این میدان پنج خروجی دارد و برای کاهش بار ترافیکی و اصلاح الگوی ترافیک این منطقه نیاز به ساخت یک معبر جدید است.

وی افزود این معبر جدید از سه‌راه برق به سمت خیابان فاطمی – کنارگذر آبشوران- است که مطالعات و برنامه‌ریزی آن انجام شده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

رحیمی افزود: با همکاری شرکت آب منطقه‌ای مقرر شده هرچه سریعتر وضعیت آبشوران خیابان فاطمی ساماندهی شود تا عملیات اجرایی ساخت این معبر سریعتر صورت بگیرد.

بهره‌برداری از معبر جدید شهرکت کیهانشهر تا پایان ۱۴۰۰

سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: معبر انتهای شهرک کیهانشهر که به بزرگراه امام خمینی(ره) متصل می‌شود، عملیات خاکبرداری آن در سال 1399 آغاز شد و بخش عمده‌ای از آن پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

رحیمی افزود: راه اندازی این معبر جدید به عنوان معبر معین بزرگراه امام خمینی(ره) می تواند از بار ترافیکی تقاطع غیرهمسطح شهدا بکاهد.

وی گفت: ساخت این معبر به دلیل ایجاد دسترسی کامل به منازل مسکونی این منطقه می‌تواند خدمات شهرداری را به این ناحیه افزایش دهد.

انتهای پیام /

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 206 | زمان انتشار: ساعت 14:51:38
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 197
19 / 7 / 1400 - 14:53

هیئت رئیسه شورای شهر کرمانشاه انتخاب شدند

به گزارش ارتباط کرمانشاه، در جلسه ظهر امروز شورای شهر کرمانشاه که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، پس از دو ماه هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی کلانشهر کرمانشاه انتخاب شدند. برپایه این گزارش در این جلسه رسول آزادی و سید میثم موسوی اجاق کاندیدای ریاست شورای شهر کرمانشاه بودند که رسول آزادی آزادی

به گزارش ارتباط کرمانشاه، در جلسه ظهر امروز شورای شهر کرمانشاه که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، پس از دو ماه هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی کلانشهر کرمانشاه انتخاب شدند.

برپایه این گزارش در این جلسه رسول آزادی و سید میثم موسوی اجاق کاندیدای ریاست شورای شهر کرمانشاه بودند که رسول آزادی آزادی با کسب هفت رأی رئیس ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه شد.

در این جلسه کامبیز غلامی نایب رئیس، سالار احمدزاده منشی اول، پوریا فخری منشی دوم و احسان حیدریان سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه شدند تا یک سال عضو هیئت رئیسه شورا باشند.

در این جلسه مراسم تحلیف سید پیمان موسوی و سید حجت موسوی اجاق، دو عضو تعلیقی شورای شهر کرمانشاه که بنا بر حکم دیوان عدالت اداری، جواز حضور در جلسات شورا را دریافت کرده‌اند، برگزار شد.

انتهای پیام/

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 197 | زمان انتشار: دوشنبه 19 مهر 1400 ساعت 14:53:04
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 187
18 / 7 / 1400 - 19:35

عملیات اجرایی پتروشیمی چهارم استان کرمانشاه آغاز شد

به گزارش ارتباط کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در سفر به اسلام آباد غرب از فرآیند بتن ریزی پروژه عظیم پتروشیمی زاگرس، کارخانه خمیرمایه «پاک مایه» و طرح سرمایه گذاری خارجی فروآلیاژ منگنز بازدید و روند اجرای پروژه های توسعه ای، صنعتی و احیای واحدهای تولیدی را مطلوب ارزیابی کرد. استاندار کرمانشاه در این سفر روند اجرای

به گزارش ارتباط کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در سفر به اسلام آباد غرب از فرآیند بتن ریزی پروژه عظیم پتروشیمی زاگرس، کارخانه خمیرمایه «پاک مایه» و طرح سرمایه گذاری خارجی فروآلیاژ منگنز بازدید و روند اجرای پروژه های توسعه ای، صنعتی و احیای واحدهای تولیدی را مطلوب ارزیابی کرد.

استاندار کرمانشاه در این سفر روند اجرای یکی از طرح های توسعه ای نفت و گاز استان را نیز بررسی و از عملیات بتن ریزی مخازن ٧۵ هزار متر مکعبی طرح GTPP ( پتروشیمی اسلام آباد غرب) بازدید کرد.

هوشنگ بازوند در این بازدید با تقدیر از تلاش­های شبانه روزی، جهادی و کوشش مستمر مدیرعامل و کارکنان پتروشیمی زاگرس گفت: روند عملیات اجرایی این پروژه با همکاری و تعامل مسوولان رضایت بخش است و این طرح توسعه­ای و امیدآفرین می تواند در آینده سبب رونق اقتصادی و تحول منطقه شود.

استاندار کرمانشاه افزود: عملیات بتن‌ریزی فونداسیون رینگ مخازن ۷۵ هزار مترمکعبی طرح زنجیره ارزش تولید پلی‌پروپیلن از گاز طبیعی در پتروشیمی اسلام‌آباد غرب هم اکنون با سرعت خوبی در حال اجراست که قابل تقدیر است.

نماینده عالی دولت در استان تأکید کرد: برای این پروژه ۵۴۵ میلیون دلاری که با یک مدیریت جهادی پیگیری می­ شود تا الان ۱۲۵۰ میلیارد تومان هزینه و بسیاری از قطعات نیز خریداری شده است.

وی تصریح کرد: این پروژه نقطه عطفی در صنعت نفت و گاز در استان کرمانشاه است و به عنوان یک پروژه توسعه ای بسیار بزرگ و عظیم ثمرات بسیار خوبی برای اسلام آباد غرب و منطقه خواهد داشت.

عملیات اجرایی طرح پتروشیمی اسلام آباد غرب بهمن ماه سال ١٣٩٩ به عنوان نخستین طرح تولید پلی پروپیلن از گاز طبیعی در کشور آغاز شد و یکی از 15 پروژه طرح توسعه ای 73 هزار میلیارد تومانی نفت و گاز استان کرمانشاه است.

کارخانه تولید خمیر مایه اسلام آباد غرب به تولید باز می‌گردد

چرخ کارخانه تولید خمیرمایه پاک مایه اسلام آباد غرب با سرمایه گذاری بخش خصوصی دوباره به حرکت در می آید. این پروژه پس از ۱۰ سال رکود با پیگیری استاندار کرمانشاه اکنون با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی احیا و به زودی فعالیت خود را شروع خواهد کرد.

بازوند در حاشیه بازدید از پروژه پاک مایه اسلام آباد غرب گفت: با پیگیری‌های ویژه‌ای که انجام دادیم این پروژه پس از ۱۰ سال رکود توسط یک سرمایه گذار بخش خصوصی دوباره در مسیر تولید قرار گرفته است.

وی افزود: این پروژه با یک تیم فنی بسیار خوب در آستانه راه اندازی است و بنا به گفته مدیر مجموعه، ۱۵۰ نفر اشتغال زایی خواهد داشت.

این واحد که در شهرک صنعتی اسلام‌ آباد غرب واقع شده است ظرفیت تولید سالانه ۳۲۰۰ تن خمیرمایه را دارد. خط تولید و تجهیزات این واحد صنعتی که در اسلام آبادغرب واقع شده مدرن و بر اساس تکنولوژی روز دنیا است.

بهره برداری از نخستین طرح سرمایه گذاری خارجی در استان کرمانشاه

استاندار کرمانشاه در بازدید از کارخانه فروآلیاژ منگنز (متحد شرق آسیا) به عنوان نخستین طرح بزرگ سرمایه گذاری خارجی استان گفت: این پروژه عظیم با 10 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی توسط شرکتی چینی اجرا و هم اکنون با تأمین و تکمیل زیرساخت های لازم در آستانه بهره برداری قرار دارد.

بازوند افزود: حمایت از سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال زایی پایدار و رشد اقتصادی منطقه ضرورت دارد و با اجرای این پروژه که صرفه جویی ارزی فراوانی برای کشور در پی دارد، 200 نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه پروژه فروسیلیس منیزیم گام بزرگی برای تأمین بخشی از نیازهای کارخانه های فولاد کشور است گفت: بسیاری از زیرساخت های مورد نیاز این شرکت با تلاش های معاونت اقتصادی استانداری، اداره اقتصاد و دارایی استان، سازمان صمت، برق منطقه ای و شرکت توزیع برق فراهم شده است.

عملیات اجرایی پروژه فروآلیاژ و منگنز اسلام‌آبادغرب اواخر سال ۹۸ با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون یورویی توسط یک سرمایه گذار چینی آغاز شد که ظرفیت تولید ۱۵۰۰ تن در سال و امکان اشتغال زایی 200 نفر به صورت مستقیم و بیش از ۴۰۰ نفر را به صورت غیر مستقیم دارد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی، مدیرکل دفتر سرمایه گذاری، مدیرکل امور اقتصاد و دارایی، فرماندار اسلام آباد غرب، مدیرکل صمت و جمعی از مسوولین استانی و شهرستانی نیز در این بازدیدها حضور داشتند.

انتهای پیام/

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 187 | زمان انتشار: یکشنبه 18 مهر 1400 ساعت 19:35:55
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 183
12 / 7 / 1400 - 14:15

ادارات برتر کرمانشاه معرفی شدند

به گزارش ارتباط کرمانشاه، حبیب‌الله وفایی افزود: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۹ بر اساس شاخص‌های عمومی شامل “محور اصلاح ساختار سازمانی، محور توسعه دولت الکترونیک، محور مدیریت سرمایه انسانی، محور ارتقای سلامت اداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی و محور مدیریت عملکرد و همچنین شاخص های اختصاصی بر حسب شرح وظایف و

به گزارش ارتباط کرمانشاه، حبیب‌الله وفایی افزود: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۹ بر اساس شاخص‌های عمومی شامل “محور اصلاح ساختار سازمانی، محور توسعه دولت الکترونیک، محور مدیریت سرمایه انسانی، محور ارتقای سلامت اداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی و محور مدیریت عملکرد و همچنین شاخص های اختصاصی بر حسب شرح وظایف و فعالیت دستگاه های اجرایی انجام شد.

وی بیان کرد: این ارزیابی با همکاری دستگاه‌های اجرایی همکار از جمله دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، اداره کل بهزیستی، ستاد اقامه نماز، اداره کل محیط زیست، شرکت توزیع برق و اداره کل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه صورت گرفت که پس از تایید در شورای راهبری و توسعه مدیریت استان که به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار می شود، نتایج آن مشخص شد.

بنابر اعلام وی، بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیر کلی آقای هادی عسگری، شرکت توزیع نیروی برق با مدیر عاملی آقای محمد مرادی و شرکت برق منطقه ای غرب با مدیر عاملی آقای علی اسدی، سه دستگاه برتر بر اساس امتیازات شاخص های عمومی و اختصاصی معرفی شدند.

وفایی اظهار کرد: شرکت برق منطقه ای غرب و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هم به عنوان ۲ دستگاه برتر بر اساس مجموع امتیازات شاخص های عمومی انتخاب شده اند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اشاره به پنج دستگاه برتر بر اساس مجموع امتیازات شاخص های عمومی و اختصاصی در گروه های مربوطه گفت: گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان، گروه عمومی و قضایی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، گروه زیربنایی و توسعه زیر ساخت شرکت توزیع نیروی برق استان، گروه سلامت و رفاه اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و گروه تولیدی و خدماتی اداره کل هواشناسی استان این پنج گروه برتر هستند.

وفایی، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل راه و شهرسازی استان را هم دو دستگاه برتر با معیار انجام اقدامات برجسته اعلام کرد.

جشنواره شهید رجایی و انتخاب دستگاه های برتر استان امسال به علت وضعیت کرونایی و قرمز استان به صورت حضوری و در دستگاه اجرایی برتر برگزار شد و از آنها با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

انتهای پیام/

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 183 | زمان انتشار: دوشنبه 12 مهر 1400 ساعت 14:15:15
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 177
12 / 7 / 1400 - 13:51

مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر دفاع مقدس کرمانشاه تمدید شد

به گزارش ارتباط کرمانشاه، علیرضا حکمتی افزود: با توجه به استقبال شاعران و دوستداران شعر دفاع مقدس در استان کرمانشاه از برگزاری این جشنواره و همچنین، برای ایجاد فرصت بیشتر برای ارسال آثار توسط شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان، فرصت حضور در این جشنواره تا پایان روز 15 مهر 1400 تمدید شده است. دبیر علمی جشنواره شعر

به گزارش ارتباط کرمانشاه، علیرضا حکمتی افزود: با توجه به استقبال شاعران و دوستداران شعر دفاع مقدس در استان کرمانشاه از برگزاری این جشنواره و همچنین، برای ایجاد فرصت بیشتر برای ارسال آثار توسط شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان، فرصت حضور در این جشنواره تا پایان روز 15 مهر 1400 تمدید شده است.

دبیر علمی جشنواره شعر دفاع مقدس استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مرحله استانی بیست و سومین کنگره سراسری شعر دفاع مقدس در استان کرمانشاه و هم‌زمان با سراسر کشور افزود: شاعران ارجمند در سراسر استان کرمانشاه می‌توانند آثار خود را در بخش‌های مختلف این جشنواره همراه با مشخصات کامل خود ارسال کنند.

دبیر علمی جشنواره شعر دفاع مقدس استان کرمانشاه درباره موضوع‌ شعرها گفت: آثار همه علاقه‌مندان در بخش عمومی شامل آزادگان، مادران شهدا، جانبازان شیمیایی و غیره و در بخش دفاع مقدس و شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی شامل شهدای مقاومت و مدافع حرم استان کرمانشاه قابل دریافت است.

حکمتی سایر بخش‌های این جشنواره شعر را بخش دفاع مقدس و جنگ نرم، بخش دفاع مقدس و مدافعان سلامت و بخش دفاع مقدس و کودک و نوجوان بیان کرد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به شماره 09187319980 در اپلیکیشن واتساپ ارسال کنند.

دبیر علمی جشنواره شعر دفاع مقدس استان کرمانشاه استفاده از زبان و گویش‌های محلی را دارای امتیاز ویژه دانست.

انتهای پیام/

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 177 | زمان انتشار: ساعت 13:51:06
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 173
12 / 7 / 1400 - 13:36

کارت دیجیتال واکسن را چگونه دریافت کنیم؟

به گزارش ارتباط کرمانشاه، بهمن خدادادیان افزود: این کارت دیجیتال دارای یک کد QR است که در مبادی ورودی و خروجی شهرها، ادارات، پایانه‌های حمل و نقل مسافر و … اسکن می‌شود و شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت و دوز‌های دریافتی است. مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه گفت: همچنین افرادی که یک

به گزارش ارتباط کرمانشاه، بهمن خدادادیان افزود: این کارت دیجیتال دارای یک کد QR است که در مبادی ورودی و خروجی شهرها، ادارات، پایانه‌های حمل و نقل مسافر و … اسکن می‌شود و شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت و دوز‌های دریافتی است.

مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه گفت: همچنین افرادی که یک دوز واکسن زده اند، می‌توانند کارت دیجیتال واکسن دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: اکنون که در انتهای پیک پنجم کرونا هستیم و تعداد مرگ و میر و بستری‌ها نیز روند کاهشی داشته، بهترین فرصت برای تزریق واکسن است تا هر چه سریعتر میزان واکسیناسیون را به ۷۰ درصد برسانیم.

خدادادیان با اشاره به اینکه در روز‌های پایانی ماه صفر هستیم افزود: در این روز‌ها برخی افراد در تدارک مراسم عروسی هستند که همین می‌تواند فرش قرمزی برای پیک ششم کرونا باشد.

مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کرمانشاه به ۴۰ درصد رسیده، گفت: نباید با ساده انگاری ورود زود هنگام به پیک ششم را داشته باشیم چرا که با آغاز بیماری‌های فصلی آنفلوانزا و سرماخوردگی قطعا پیک ششم سختر خواهد بود.

درج شده در پایگاه خبری ـ تحلیلی ارتباط کرمانشاه طی شماره 173 | زمان انتشار: ساعت 13:36:03
© Copyright 2021 https://www.ertebatkermanshah.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر