اتاق بازرگانی کرمانشاه به عنوان اتاق فعال فدراسیون‌ جهانی معرفی شد

فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی، اتاق‌ بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه را به عنوان یکی از اتاق‌های فعال ماه سپتامبر معرفی کرد.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی از زمان راه‌اندازی بستر ارتباطی خود، هر ماه اتاق‌های برتر و فعال در بین اتاق‌های بازرگانی سراسر جهان را معرفی می‌کند و بر اساس آخرین ارزیابی های خود اتاق های بازرگانی کرمانشاه و شیراز را به عنوان اتاق های بازرگانی فعال در ماه سپتامبر معرفی کرده است.

پیش از این، اتاق‌های بازرگانی خرم‌آباد، تهران و شیراز به واسطه حضور فعالانه و پویای این اتاق‌ها در بستر ارتباطی، به عنوان اتاق ماه‌های جولای و اوت فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی (WCF) ICC برگزیده شدند.

طبق اعلام کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، کسب عنوان اتاق ماه توسط اتاق‌ های بازرگانی ایران در میان اتاق‌های بازرگانی سراسر جهان، آن هم در طول ٩ ماه از آغاز فعالیت این بستر ارتباطی، موفقیتی بزرگ و قابل قدردانی است.

بر اساس آنچه روابط عمومی اتاق بازرگانی کرمانشاه اعلام کرده است،‌این انتخاب بواسطه فعالیت مناسب اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کرمانشاه در زمینه به اشتراک گذاری به موقع و مناسب اخبار، رویدادهای مختلف، فعالیت‌های اقتصادی و آموزشی و اخبار جلسات شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی صورت گرفته است.

به گزارش ایرنا، اتاق بازرگانی بین‌المللی نهاد متشکل ۲ هزار ۸۷۰ اتاق بازرگانی در سراسر جهان است که در پاریس استقرار و در بیش از ۱۰۸ کشور دنیا از جمله ایران از کمیته های فعال دارد.

«کیوان کاشفی» رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه در این رابطه گفت: انتخاب اتاق کرمانشاه به عنوان اتاق فعال ماه سپتامبر آن هم در شرایط کنونی اقتصادی ایران و مشکلاتی که بیماری کرونا برای کشور ایجاد کرده، موفقیت بزرگ و ارزشمند محسوب شده و باعث سربلندی بخش خصوصی است.

انتهای پیام/