جابه‌جایی زوار اربعین در مرز خسروی کرمانشاه با 150 دستگاه اتوبوس

مسؤل ستاد عمليات حمل‌ و نقل زوار اربعیین حسینی از آمادگی ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه برای جابه‌جایی زوار اربعین حسینی خبر داد و گفت: ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به این منظور اختصاص یافته است.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، محمد مهدی احمدی با بیان اینکه وظیفه جابجایی زوار کربلای معلی از داخل شهر قصرشیرین تا مرز خسروی به عهده‌ سازمان حمل و نقل مسافر شهری شهرداری کرمانشاه است، گفت: تمهیدات لازم برای خدمات رسانی حوزه حمل و نقل به زائران اربعین حسینی اندیشیده شده و هماهنگی‌های لازم با اعضای کمیته داخلی حمل و نقل ستاد اربعین سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر کرمانشاه به عمل آمده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر کرمانشاه تصریح کرد: امکانات و تجهیزات لازم در این زمینه بسیج شده و برنامه ریزی های مناسب نیز برای ارتقا خدمات رسانی به زائران در حمل و نقل صورت گرفته است.

احمدی با اشاره به اینکه امسال دومين سالی است که پیاده روی زائران اربعین حسینی از طریق مرز خسروی صورت می گیرد، بیان داشت: سازمان حمل‌ و نقل مسافر کرمانشاه برای ارائه بهتر خدمات حملی و نقلی به زائران اربعین حسینی جلسات متعدد و مستمری را با کمیته داخلی حمل و نقل سازمان برگزار کرده است.

وی، بررسی نقاط ضعف و قوت در ارائه خدمات به زائران اربعین را از اهداف اصلی این نشست ها عنوان و تاکید کرد: تمام تلاش ما در مجموعه سازمان حمل‌ و نقل مسافر این است که با ارائه خدمات خوب و مناسب در حوزه حمل و نقل، زمینه حضور شایسته زائران حسینی در مراسم پیاده روی امسال را فراهم کنیم.

احمدی گفت: برابر دستورالعمل وزارت کشور خودرو های عمومی ویژه حمل و نقل زائرین اربعین حسین در مرز خسروی از ۱۳ شهریور ماه سال جاری در مرز مستقر می‌شوند.