تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶
کد خبر : 498

ساختار اداری شهرداری کرمانشاه نیازمند تجدید نظر است

ساختار اداری شهرداری کرمانشاه نیازمند تجدید نظر است

شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه به دنبال برقراری عدالت سازمانی در شهرداری کرمانشاه هستیم، گفت: ساختار اداری شهرداری کرمانشاه نیازمند تجدیدنظر است.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، نادر نوروزی در مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: در سازمان نیاز به منابع انسانی بودجه برنامه و ساختار داریم، که عمده این نیازها در معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی تعریف شده است.

وی افزود: معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی باید پویا و با برنامه باشد.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: با مشکلات زیادی در شهرداری کرمانشاه در حوزه سرمایه انسانی از رابطه استخدامی پرسنل تا چینش نیروها و طبقه‌بندی مشاغل مواجه هستیم.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین اهدافی که در شهرداری به دنبال آن هستیم تحقق عدالت سازمانی در مجموعه مدیریت شهری است.

نوروزی خاطرنشان کرد: ساختار شهرداری نیازمند تجدید نظر است و باید در ساختار جدید به دنبال رفاه پرسنل، امنیت شغلی و عدالت سازمانی باشیم.

معاون سابق برنامه ریزی و سرمایه انسانی در این مراسم اظهار کرد: با توجه به اینکه معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی تازه راه اندازی شده بود تمام سعی خود را در این مجموعه برای معرفی درست و شناخت عمیق به این معاونت نوپا انجام داده ایم.

امید کریمی خاطرنشان کرد: در مدتی که در این معاونت مشغول به خدمت بودم سعی داشتیم اتفاقات خوبی در برقراری نظم و انضباط پرسنل در شهرداری کرمانشاه اجرا کنیم.

معاون جدید برنامه ریزی و سرمایه انسانی در این مراسم اظهار کرد: برنامه ساماندهی نیروهای شرکتی و طرح جامع رفاهیات را در راستای بالابردن انگیزش شغلی و ارتقا سطح راندمان خدمت را در دستور کار داریم.

کاوه مرد افکن ادامه داد: در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان، سامانه ارزیابی عملکرد پرسنل را راه‌اندازی می‌کنیم.

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در حوزه بودجه شهرداری برنامه های خوبی در سه مدل بلند مدت، کوتاه مدت و میان مدت داریم.

در پایان این مراسم از از زحمات امید کریمی معاون سابق برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه تقدیر و تشکر شد و کاوه مرد افکن به عنوان معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه معرفی شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.