تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲
کد خبر : 510

ساماندهی دستفروشان منطقه یک شهرداری کرمانشاه / از ساخت و ساز غیرقانونی جلوگیری شود

ساماندهی دستفروشان منطقه یک شهرداری کرمانشاه / از ساخت و ساز غیرقانونی جلوگیری شود

شهردار کرمانشاه در بازدید از شهرداری منطقه یک کرمانشاه بر ساماندهی دستفروشان منطقه یک، ارتقاء کیفیت خدمات به شهروندان، نظارت بر ساخت و ساز و جلوگیری از ساخت و ساز غیرقانونی و آسفالت معابر اصلی و فرعی تاکید کرد.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، نادر نوروزی در ادامه برنامه بازدیدهای روزانه از مناطق هشتگانه و سازمان‌های مجموعه مدیریت شهری از شهرداری منطقه یک کلانشهر کرمانشاه بازدید کرد.

وی در این بازدید عملکرد مدیریت شهرداری منطقه یک در ارائه خدمات و نظارت بر پروژه‌های سطح منطقه را ارزیابی کرد و از نزدیک به بررسی مشکلات،چالش‌ها و توانمندی‌های موجود در منطقه پرداخت.

شهردار کلانشهر کرمانشاه در این بازدید به ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده به شهروندان و تکریم ارباب رجوع به عنوان یک اصل تاکید کرد و خواستار تشکیل میز خدمت با حضور نماینده شهرسازی منطقه، درآمد منطقه و سامانه ۱۳۷ منطقه برای کاهش دادن مراجعات به شهرداری منطقه و ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی به شهروندان شد.

وی بحث آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر را یکی از اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری دانست و افزود: با توجه به زیرساخت سطح منطقه یک برآورد ما این است بیش از ۲۵ درصد معابر سطح منطقه یک در سال جاری آسفالت شود.

نوروزی به دستفروشی گسترده در سطح منطقه یک اشاره کرد و افزود: وضعیت دستفروشان سطح منطقه یک با توجه به ظرفیت‌های موجود در این منطقه به سرعت باید ساماندهی شود و کلیه معابر این منطقه باید از تصرف مغازه‌داران خارج شود.

وی ادامه داد: شناسایی مشکلات دفع آبهای سطحی در منطقه یک، یکی دیگر از اولویت‌های مدیریت منطقه باید باشد و تا فرصت هست برای حل این مشکلات اقدام شود.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: زیرساخت مناسب در منطقه یک، انتظارات از مجموعه مدیریت شهری را در این منطقه بالا برده است و باید برای ارتقاء سطح کیفی خدمات به شهروندان تلاش شود و در همین راستا پیاده‌رو های خیابان نوبهار باید به‌سازی شوند.

از دیگر مواردی که شهردار کرمانشاه با توجه به شرایط قیمت ملک در سطح منطقه و میل شهروندان به تخلف در ساخت و ساز به آن تاکید داشت، نظارت دقیق و درست بر ساخت و ساز و جلوگیری از ساخت و ساز غیرقانونی بود.

در این بازدید شهردار کرمانشاه با همراهی مدیر منطقه بازدید میدانی از نحوه خدمت‌رسانی قسمت‌های مختلف شهرداری منطقه یک به شهروندان به عمل آورد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.