شهردار کرمانشاه: تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه سال آینده افتتاح می‌شود

شهردار کرمانشاه با اشاره به پیشرفت ۲۰درصدی تقاطع غیرهمسطح سپاه گفت: در صورت تامین اعتبار، سال آینده این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، نادر نوروزی با اشاره به تعطیلی دوازده ماهه عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح سپاه، گفت: این پروژه قرار بود در یک بازه زمانی ۱۸ ماهه به بهره برداری برسد که بنا به دلایلی کار پروژهیک سال تعطیل شد.

وی افزود: با توجه به ضرورت اجرای این پروژه جهت روان سازی ترافیک محدوده میدان سپاه، جلساتی برای فعالسازی دوباره این پروژه برگزار شد و در حال حاضر این پروژه مجددا آغاز به کار کرده است.

نوروزی به پیشرفت ۲۰درصدی این پروژه اشاره کرد و افزود: قرارگاه خاتم(ص) پیمانکار این پروژه است و مقرر کرده‌ایم با انجام کار فشرده این پروژه در ۱۲ تا ۱۵ آینده به بهره برداری برسد.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه این پروژه در ابتدا تنها به صورت یک تقاطع روگذر تعریف شده بود گفت: در حال حاضر مطالعات اجرای بخش زیرگذر پروژه هم در حال انجام است تا بتوانیم یک تقاطع کامل را در میدان سپاه احداث کنیم.

نوروزی با اشاره به برآورد اعتباری ۳۴۰ میلیارد تومانی برای اجرای دو تقاطع وکیل آقا و میدان سپاه گفت: این اعتبار مربوط به گذشته است و با توجه به افزایش قیمتها در پی تعدیل آن هستیم تا بتوانیم این پروژه را اجرایی کنیم.

وی تاکید کرد: با توجه به افزایش قیمتها اعتبار بیشتری برای اجرای این پروژه‌ها نیاز است.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه اعتبار پروژه از سوی شهرداری کرمانشاه تامین می‌شود گفت: اگر استانداری هم در این زمینه همکاری کند کمک بزرگی خواهد بود اما در حال حاضر اعتبار لازم را برای این پروژه در بودجه امسال شهرداری لحاظ کرده ایم.

نوروزی ابراز امیدواری کرد درصورت تامین اعتبار این پروژه سال آینده به بهره برداری برسد.