فعالیت جهادی عمرانی در مناطق هشت‌گانه شهر کرمانشاه آغاز شد

شهردار کرمانشاه گفت: فعالیت جهادی عمرانی خدماتی در مناطق هشتگانه شهر کرمانشاه از امروز آغاز شد.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، نادر نوروزی اظهار کرد: به فراخور مشکلات موجود در مناطق هشت‌گانه کرمانشاه در حوزه‌های عمرانی و خدماتی فعالیت‌های جهادی با حضور معاونین مربوطه صورت می‌گیرد‌.

وی افزود: این طرح از امروز در منطقه هشت کرمانشاه آغاز شد، در این طرح معاونین خدمات شهری و عمرانی در کنار شهردار منطقه حضور خواهند داشت و مستقیما بر اجرای عملیات خدماتی و عمرانی در سطح منطقه نظارت می‌کنند.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر بحث عمرانی که شامل آسفالت و لکه گیری معابر اصلی و فرعی و همچنین کوچه‌ها خواهد بود، جمع آوری نخاله‌ها، رفت و روب محلات و تخلیه مخازن زباله، احیای فضای سبز، هرس چمن‌ها و رنگ آمیزی جدول‌ها، بهبود وضعیت آبرسانی و زیباسازی فضای شهری از عمده اقداماتی است که انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: لازم است که شهروندان به عنوان صاحبان اصلی شهر، نقش موثری در حفظ پاکیزگی و نظافت سطح شهر داشته باشند و بتوانند از این طریق کمکی به نیروهای شهرداری کنند.

نوروزی خاطرنشان کرد: مناطقی که دارای مشکلات بیشتری باشند از نظر ارائه خدمات در اولویت قرار می‌گیرند و خدمت رسانی به مناطق هشت‌گانه به نوبت انجام خواهد شد.