مدیران شهری کرمانشاه با فرمانده سپاه استان دیدار کردند

همزمان با سالرور تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهردار و مدیران شهرداری کرمانشاه با فرمانده‌هان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه دیدار کردند.

به گزارش ارتباط کرمانشاه، همزمان با سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نورزوی شهردار و مدیران شهرداری با سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) و سردار مسعود قنبری جانشین فرماندهی سپاه نبی اکرم (ص) دیدار و گفتگو کردند.

شهردار کرمانشاه در این دیدار با تبریک سالروز تأسیس سپاه و انجام عملیات غرورآفرین علیه رژیم غاصب اسرائیل اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داد که در دفاع از انقلاب و آرمان های آن همچنان باقدرت پای کار است و برای دفاع از دین و وطن از هیچ رژیم و کشوری ترس به خود راه نمی دهد.

نادر نوروزی افزود: عملیات غرورآفرین اخیر هیمنه و ترس از قدرت پوشالی رژیم صهیونسیتی را در دیدگاه مردم جهان در هم شکست و خوشبختانه همه مردم ایران از انجام این عملیات دفاع کرده و به آن افتخار می کنند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه در این دیدار اظهار کرد: کشورهای حامی اسرائیل هر چه داشتند را آوردند تا این عملیات با شکست مواجه شود اما جمهوری اسلامی ایران نشان داد از هیچ قدرتی ترسی ندارد و برای دفاع از اسلام و مردم غزه و حق خود ذره‌ای کوتاه نخواهد آمد.

سردار بهمن ریحانی افزود: مطمئن باشید آنچه که به سمت اسرائیل شلیک شد همه قدرت موشکی ایران نبود ایران شجاعانه اسرائیل را زد و این میسر نبود مگر با کمک خداوند متعال.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه اظهار کرد: هدف همه ما خدمت به مردم و اسلام است، دشمن به دنبال انشقاق در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است اما مردم ما پای کار نظام هستند مشکلات را لمس می کنند اما امنیت را می‌خواهند.

سردار مسعود قنبری ادامه داد: ادارات و ارگان‌ها دولتی باید بیشتر تلاش کنند که به مردم خدمت رسانی کنند چرا که لیاقت این مردم خیلی بیشتر است، در این راستا حضور شهردار در مساجد حرکت خوبی بود که به رفع مشکلات مردم کمک می کند.

قنبری گفت: حمله اخیر وفاق ملی را در کشور ایجاد کرد و باعث شده همه با تلاش مضاعف برای آبادانی ایران تلاش کنند.